XLEYELASH

LASH LENGTHENING AND CONDITIONING SERUM

Hedef :Uzun, hacimli kirpikler ve dolgun kaşlar yüzün genç bir görünüme sahip olmasına etkendir. Uzun ve dolgun kirpikler bir kadının feminitesini arttıran özelliklerinden biridir.

Kimler için uygun :Uzun, hacimli kirpiklere, kavisli ve düzgün kaşlara sahip olmak isteyen tüm bayan ve erkekler için uygundur.

Etki :
• Sağlıklı,doğal kirpik ve kaş görünümü sağlar.
• Kirpikleri uzatır.
• Hacim kazandırır.

İçerik :Kirpikleri uzatan ve nem kazanmalarını sağlayan kanıtlanmış patentli içeriklerden oluşur. Aynı zamanda zengin vitamin içeriği sayesinde kirpikleri nemlendirir, güçlendirir,kırılmalarını ve kopmalarını engeller. Geliştirilmiş peptidler kirpiklerin kalınlaşmasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur. En son teknoloji ile geliştirilmiş içerik olan Capixly, biyomimetik peptidler ve kırmızı yonca özünün kombinasyonundan oluşur ve Biochanidin A açısından zengin olup kirpiklerin kırılmalarını ve incelmelerini azaltmaya yardımcı olur. Yenilikçi güçlü antioksidantlar, biyotin ve aminoasitlerin karışımı daha güçlü, kalın ve uzun kirpiklere sahip olmak için kıl folikülünün büyümesini aktive eder. Çözülebilir kolajen nem tutma kapasitesini arttırarak kirpikleri nemlendirir, besler, elastikiyetini ve esnekliğini arttırır.

Sonuç :XLEYELASH Kaş ve Kirpik Serumu, doğal özlerden, vitaminlerden ve peptidlerin kombinasyonundan oluşan benzersiz teknolojisi ile 4-8 hafta içerisinde gözle görülür şekilde uzun, dolgun ve mükemmel kirpik ve kaşlara sahip olmayı sağlar.

Kullanımı :Temiz eller yardımı ile likid eyeliner uygular gibi üst ve alt kipriklere içten dışa doğru uygulanır. Tüm kaş bölgesini kapsayacak şekilde aynı yöntem kaşlar içinde geçerlidir. Göz çevresi temiz olmalıdır. Krem ve makyaj uygulaması öncesinde kullanılır. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.